facebook twitter youtube googleplus
on/off

Δ. ΛαρισαίωνΕκδηλώσεις: Eκδήλωση βράβευσης των αθλητών – αθλητριών, που αγωνίζονται σε συλλόγους της πόλης μας και συλλόγων της Λάρισας

111

Ο Δήμος βραβεύει διακριθέντες αθλητές

σωματείων της Λάρισας

 

 

Η καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση βράβευσης των αθλητών – αθλητριών, που αγωνίζονται σε συλλόγους της πόλης μας  και συλλόγων της Λάρισας που κατά τη διάρκεια του 2016 διακρίθηκαν σε Πανελλήνια πρωταθλήματα ή Διεθνείς διοργανώσεις Ολυμπιακών Αθλημάτων, θα πραγματοποιήσει ο Δήμος Λαρισαίων αύριο Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου στις 7 μ.μ. στο Χατζηγιάννειο Πνευματικό Κέντρο.

Η βράβευση  θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία , που κοινοποίησαν οι Σύλλογοι για τους  Λαρισαίους αθλητές, αθλήτριες που αγωνίσθηκαν σε συλλόγους της Λάρισας και διακρίθηκαν  το 2016.

 

 

 

ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

 

 

1

ΤΡΟΧΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

2

ΣΩΜΑ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΣΑΜΑΡΕΙΤΩΝ-ΔΙΑΣΩΣΤΩΝ & ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΩΝ ΤΟΥ ΕΕΣ

3

ΣΥΛΛΟΓΟΣ VESPA ΛΑΡΙΣΑΣ

4

Συλλ. Μοτ/των MOTO RIDERS

5

Συλλ. Μοτ/των ΛΕΦΦΑΜ

6

ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

7

ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ “ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ”

8

ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ “ΑΡΩΓΗ”

9

ΣΥΝΔ. ΚΡΙΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

10

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

11

ΕΛΛ. ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ

12

ΠΟΔ. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛ ΛΑΡΙΣΑΣ

13

ΣΥΛΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΤΟ 2016

ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ

α/α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΘΕΣΗ

 

 

 

 

 

 

 

Βράβευση  1η

ΦΛΕΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

Α.Σ. “Ο ΘΕΣΣΑΛΟΣ”

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΤΡΙΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΚΟΡΙΝΑ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΚΟΝΤΙΟ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΛΟΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΑΝΔΡΩΝ

3ος

 

 

Βράβευση  2η

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΛΙΛΥ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΜΗΚΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΚΟΝΙΚΗΣ-ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΡΙΟΥ

ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ

Ν.Ο.Λ.

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 4χ200

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800 ΕΛΕΥΘ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800 ΕΛΕΥΘ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

4ο ΛΥΚΕΙΟ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800 ΕΛΕΥΘ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΣΧΟΛΙΚΟ

ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΙΣΤΑΣ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΝΔΡΩΝ

3ος

 

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΒΑΪΑ

ΑΣ ΑΤΛΑΣ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ +75κ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΖΑΧΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΓΕΛ

ΡΥΘΜΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΔ. ΓΥΜΝ. ΣΥΛ. ΛΑΡΙΣΑΣ

CROSS 4

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΝΕΩΝ

1ος

ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΟΑ ΦΟΙΒΟΣ

ΤΕΝΙΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΛΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΚΟΥΤΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ

ΤΖΟΥΝΤΟ -44κ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

9ο ΓΕΛ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ

1ος

 

ΠΑΕ ΑΕΛ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΝΟΔΟ SUPER LEAGE

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΑΝΟΔΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

ΑΕΛ

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΟΔΟ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ Σ.Λ.

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΟΔΟ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕΛ

ΒΟΛΕΪ Γυναικών

ΑΝΟΔΟ Β΄ΕΘΝΙΚΗ

ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΒΟΛΕΪ Γυναικών

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ Σ.Λ.

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

2ος

 

   

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΑ ΤΕΧ. ΚΑΤΑΒΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

1ος

ΡΙΖΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ

9ο ΓΕΛ

ΡΥΘΜΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ

ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  

150 μ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

1ος

ΚΑΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΣΟΦΙΑ

ΤΖΟΥΝΤΟ +75κ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΖΟΥΝΤΟ +78κ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΣΧΟΛΙΚΟ

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΤΖΟΥΝΤΟ +48κ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

4ο ΛΥΚΕΙΟ

ΤΕΝΙΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΑ ΤΕΧ. ΚΑΤΑΒΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΑΝΔΡΩΝ

2ος

 

 

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΣ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΠΑΛΗ-97κ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΑΝΔΡΩΝ

2ος

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ

300μ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

3ος

ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ

80μ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

150μ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ80

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΌΣ

ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ100

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ100

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

 

 

ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

ΤΕΝΙΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ

2ος

ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕΝΙΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ

2ος

ΑΛΥΠΡΑΣΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΛ

ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 7.500 Μ.

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ

2ος

ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 4Χ1250Μ

3ος

ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 4Χ1250Μ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 4Χ1250Μ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ

3ος

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΛΟΥΙΣ

ΑΣΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΕΝΙΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΛ

ΡΥΘΜΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΑΤΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΣ ΑΤΛΑΣ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ +75κ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΔΟΥΪΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  

3.000 μ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΑΝΔΡΩΝ

2ος

ΦΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣΒΑ ΤΑΛΩΣ

ΠΥΓΜΑΧΙΑ 75 κ.

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

Γ΄ΚΑΤΗΓ.

3ος

ΔΑΝΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΟΡΩΠΗ

ΡΥΘΜΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ

ΚΑΡΑΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΑΝΔΡΩΝ

3ος

ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΙΣΤΑΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΙΣΤΑΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΝΤΟΧΗΣ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΓΚ/ΔΩΝ

 

 

ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

CROSS 4

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

3ος

ΝΟΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ

Τριπλουν

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓ-ΜΑΡΙΑ

3.000 βαδην

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

400μ Εμποδια

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

2ος

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΠΑΛΗ-120 κ.

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ

3ος

ΤΣΑΓΓΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΛΗ-65κ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΑΝΔΡΩΝ

3ος

 

10η

ΣΔΡΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΜΠΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΝΕΩΝ

3ος

ΠΡΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΔΙΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ

3ος

ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΡΙΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ

ΤΕΧΝ. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΕΦΗΒΩΝ

3ος

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΤΕΧΝ. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ.Σ.ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΑΝ/ΚΟ

ΑΝΔΡΩΝ

3ος

ΖΕΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

Γράψτε το σχόλιό σας.